Genel

En İyi Kırışıklık Kremi Hangisi?

Yaşlandıkça cilt yüzeyinde belirmeye başlayan kırışıklık, doğal bir sonuç olarak hepimizin kaderidir. Yine de tenimizde beliren bu olgunluk çizgilerinin ortaya çıkışını yavaşlatmak mümkündür. Öte yandan kırışıklık doğal bir semptom olsa da hava kirliliği, stres ve ultraviyole ışınları da cildimize büyük oranda zarar verir. Bu sebeple cilt bakımı yalnızca estetik bir çaba değil, aynı zamanda sağlıklı kalmanın da formülüdür. Bakım rutininde en iyi kırışıklık kremi örneklerini bilmek, cilt bariyerini güçlü tutmak için önemlidir.

Piyasada birçok kırışıklık karşıtı krem ve bakım ürünü bulunmaktadır. Sabah ve akşam yapılan hafif masaj hareketleri ile cilt rahatlatılabilir ve yüzeyinde beliren yaşlılık çizgileri seyreltilerek dinç, canlı bir görünüm kazanılabilir.

İçindekiler Tablosu

Dikkat !

Önemli not alanı

Son yılların en popüler kırışıklık karşıtı krem örneklerinden biri olan Boto Strech Yaşlanma Karşıtı Krem tüm cilt tiplerine uygundur. Teninize büyük bir ferahlık ve dinçleşme hissi verecek bu ürün ile hem yaşlılığın etkilerini yavaşlatabilir hem de sağlıklı kalabilirsiniz.

Boto Strech Yaşlanma Karşıtı Krem tenin elastikiyet özelliğini arttırır. Doğal bileşenlerden üretildiği için bir yan etkisi bulunmadığı gibi cildinizin dinç ve diri bir görünüm almasını sağlayacaktır. Ten yüzeyi için esneklik önemlidir, zira sarkma gibi görsel sorunlar derinin bu özelliğini yitirmesi yüzünden gözlenmektedir. Canlılık ve gençlik, cildin elastiklik niteliğini geri kazanmasında yatar. Böylece ten yüzeyi sıkılaşacak ve gençlik günlerine geri dönülecektir.

En iyi kırışıklık giderici krem ürünlerinden biri olan Boto Strech gece ve gündüz kullanımına uygundur. Düzenli kullanım ile mucizevi sonuçlar elde edebilirsiniz.

2. Neutrogena Bright Boost Yaşlanma Karşıtı Jel Krem 50 ml

Piyasadaki bilinen kırışıklık karşıtı krem ürünlerinden biri Neutrogena Bright Boost Yaşlanma Karşıtı jel kremdir. Yaşlılığa bağlı ciltte beliren göstergeler ile savaşır. Ten yüzeyindeki hücrelerin yenilenmesini destekler. Derideki ton eşitsizliğini ortadan kaldırıp stabil hale getirir. Cildin doğal olarak ürettiği kolajen miktarının yaşlılığa bağlı olarak azalmasına karşı müdahalede bulunur ve bu proteinin dengede kalmasına yardımcı olur.

3. Loreal Paris Kolajen Bakımı Kırışıklık Karşıtı Günlük Bakım Krem 50 ml

Loreal Paris, bakım ürünlerinde öncü firmalardan biri olarak popülerlik kazanmıştır. Şirketin yılların tecrübesi ve müşteri geri dönüşleri ile ürettiği kırışık karşıtı kremler de görevlerini hakkıyla yerine getirmektedir. Bu ürün genel olarak kolajen oranının dengede kalmasını sağlayıp rutin bakım için kullanılmaktadır. Loreal Paris Kolajen Bakımı Kırışıklık Karşıtı Günlük Bakım Kremi, özel bileşenleri sayesinde istenmeyen çizgilerin görünümünü en aza indirir. Cildi dolgunlaştırma ve ten yüzeyindeki pürüzleri giderme etkisi de vardır. 

Günlük bakıma dahil edildiği takdirde düzenli kullanımla sonuç veren bu ürün göz çevresi dışında yüz ve boyun bölgelerinde de kullanılır. Dairesel hareketler ile tene yedirilen krem ile cildin onarılması ve genç görünmesi sağlanır.

4. Bee'o Apibeauty Arı Zehirli Propolisli Arı Sütlü Anti Aging Yüz Bakım Kremi 50 ml

Kırışıklık giderici krem ürünleri arasında en iyi sonuçları verenler, doğal materyallerden imal edilenlerdir. Apibeauty Arı Zehirli Propolisli Arı Sütlü Anti Aging Yüz Bakım Kremi tamamen naturel bileşenlerden üretilmiş, doğal bir kremdir. İçinde bulunan propolis, zeytinyağı, ham bal ve arı sütü gibi maddeler cildi onarma görevini üstlenir. Cildinizin ihtiyaç duyduğu yoğun nem bakımını da içerdiği mineraller, çinko, B5 ve E vitaminleri sağlayacak ve tenin sağlığını geri kazanmasına imkan verecektir.

5. Estee Lauder Revitalizing Supreme Plus Anti-Aging 75 ml Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

Estee Lauder Revitalizing Supreme Plus Anti-Aging 75 ml Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi
Este Lauder krem, cilde elastiklik özelliğini geri kazandırmada oldukça başarılıdır.

Günlük bakım hizmetleri genel olarak tenin gençliğini geri kazanması ve güçlenmesini sağlar. Estee Lauder şirketinin Revitalizing Supreme Plus Anti-Aging 75 ml Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi deneyimli firmanın yaşlılığın etkileri ile savaşma adına sunduğu popüler üründür. Bu krem cildi sıkılaştırır. Elastik özelliğini geri kazandırır. Dinçleşen deri sağlıklı görünür ve günlük bakım ile temiz ve güçlü kalır.

6. Sebamed Anti-Ageing Kırışık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Krem 50 ml

Yirmi yaşından itibaren kullanılabileceği belirtilen bir ürün olan Sebamed Anti-Ageing Kırışık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Krem son zamanların popüler bakım malzemeleri arasındadır. Cilt yüzeyini yeniler ve dolgunluk yaratır. Dinçliğin ve gençleşmenin gözlenmesi için düzenli kullanımı gerekir. 

Bileşenleri arasında; alkol, renklendirici, paraben, mineral yağ, paraben, silikon, PEG/PEG türevleri, nanopartiküller ve alüminyum tuzları bulunmamaktadır. Görünür çizgi ve kırışıklıkların belirginliğini azaltır. Temiz ten yüzeyine sabah ve akşam sürülerek rutin bakıma katılabilir.

7. Filorga Time Filler 5XP Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi 50 ml

Filorga firmasının estetik taleplerinden esinlenerek yarattığı bu ürün cildin gençleşmesini vadediyor. Derin kırışıkların bakımını üstlenir. Ciltteki kuruluğu giderir ve nem oranını dengeler. Ten yüzeyindeki kasılmalara karşı da kullanılır ve rahatlama hissi yaratır. 

Filorga Time Filler 5XP Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi aynı zamanda cildi çevresel faktörlerden ve gün içinde tene yapışan kimyasal gazlardan da korur. Bu türden bir temizlik rutin bakım için oldukça elzemdir. Zira şehirleşmeyle artan otomobil ve fabrikasyon gazlar artık havanın büyük bölümünü oluşturur; böylece korunmasız yüzde birikir. Sağlıklı bir cilde kavuşmak için günlük temizliği çok önemlidir.

8. Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Fluid Anti-Aging Krem 50 ml (H2)

Bu yaşlanma karşıtı ürün cildi dinçleştirerek canlı bir görünüm sağlar. En iyi kırışıklık kremi örnekleri içinde yer almasını ten yüzeyinde sağladığı nem dengelenmesi ve düzenli kullanım sonucunda ulaşılan çizgi seyrekleşmesine borçludur. Nuxe firmasının Nuxuriance Ultra serisinden olan Replenishing Fluid Anti-Aging Krem normal ve karma cilt tipleri için uygundur. Safran çiçeğinden elde edilen aktiflerin begonvil hücresine dahil edilmesi ile oluşan hedef odaklı ve daimi etki yaratmayı amaçlayan bu emülsiyon krem teni pürüzsüzleştirir. Böylece gözenekler sıkılaşır ve sarkma gibi istenmeyen etkilerden kurtulunması hedeflenir.

9. Skin Ceuticals Triple Lipid Restore Yaşlanma Karşıtı Yenileyici 2:4:2 48 ml

Skin Ceuticals Triple Lipid Restore Yaşlanma Karşıtı Yenileyici 2:4:2 48 ml
Krem, yaşlanmayı önlemenin yanında cilde yenileme becerisi geri kazandırır.
Yaşlanma karşıtı vazifesini görürken onarıcı nitelik taşıyan ürünler arasında yer alan bu krem sürekli etki sağlar. Böylece tene kendini yenileme becerisini geri kazanma şansını verir.  Skin Ceuticals şirketinin Triple Lipid Restore Yaşlanma Karşıtı Yenileyici 2:4:2 kremi düzenli kullanımla ten yüzeyinde dinçleşme görülmesine sebep olur. Ayrıca gözenek görünümüne ve cildin parlaklığına katkıda bulunur. Ciltte dolgun görünüm ve gençliğe atfedilen parlaklık, bakım kremlerinde aranan bir sonuçtur. Bu ürün tam da bunu sunmak için tasarlanmış olup kullanıcılarından geçer not almaya devam etmektedir.

10. La Roche-Posay Redermic C PS Kuru Ciltler İçin Yaşlanma Karşıtı Krem 40 ML

Kozmetik sektörünün en çok rağbet gören ürünlerinden bir diğeri ise La Roche-Posay Redermic C PS Kuru Ciltler İçin Yaşlanma Karşıtı Kremdir. Cildin tüm yüzeyine uygulanarak günlük bakım yapılabilen bu ürünle, yaşlılığa bağlı renk değişimi sorunundan kurtulmak mümkündür. Boyun bölgesinde de kullanılabilen ürünlerden biridir. Sabah ve akşam uygulanmaya uygundur.

Bu ürün cilt yüzeyinin parlaklığını geri kazandırmayı hedefler. Kırışıkların ve ince çizgilerin ortadan kalkmasını sağlayacak bir bakım ve yenilenme gücü sunar. Cilt tonundaki farklılığı giderirken nem oranını da dengeler. 

Yağlı ciltler için önerilmeyen bu krem kuru ten yüzeyinin sarkmasına engel olmak için birebirdir. Cansız görünüme deva olduğu gibi güneş ışınlarından korunmanızı sağlar. İsviçre yüz bakım geleneğinin bir ürünü olan bu krem ile cilt sağlığınızı korurken ışıltılı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Dikkat !

Önemli not alanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir