Hayderma kozmetik; 1976 yılında bölgesel hizmet veren bir şirket olarak başlamış, 1995 yılında ulusal alanda, 2014 yılında da uluslararası arenada boy göstermeye başlamıştır.

Hayderma kozmetik; konusunda deneyimli uzmanlardan oluşan profesyonel sağlık ekibi ve kozmetik uzmanları sayesinde ulusal ve uluslararası düzeyde hizmet vermektedir. Kozmetik alanda yeni nesil teknolojiyi ve en son teknikleri; geçmiş geleneksel doğal yöntemlerle harmanlayıp müşterilerine kişiselleştirilmiş profosyonel çözümler sunan ürünler vadetmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına şirket araştırmalarına sürekli yenilenme ve ilerleme prensibi ile devam eder. Birikimi ve elde ettiği olumlu müşteri geri dönüşleri; Hayderma kozmetiğin sunduğu üstün hizmet ve ürün kalitesi ve uzman ekibinin gücünü ortaya koymaktadır.

Hayderma kozmetik çevre hassasiyeti prensibi ile doğanın sunduğu tüm bitkisel özleri; günümüz yüksek teknolojisiyle harmanlayıp müşterileri için tamamen doğal ürünler hazırlamaktadır. Doğanın sunduğu mucizeleri siz müşterilerine en iyi metotlarla sunmayı amaçlamış olan Hayderma bu süreçte; üstün iş ahlakı çerçevesinde araştırmalarını sürdürmekte ve üretim süreçlerinin her aşamasında yenilikçi, doğal, katkısız ve insan & çevre dostu bir anlayışla hareket etmektedir. Bu prensipler ışığında 2014 ten beri hızla büyüyen şirketimiz ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerini geride bırakmış ve yurt içinde en çok tercih edilen ilk 5 marka arasına, yurt dışında da en çok tercih edilen ilk 50 marka arasına yerleşmiştir.

2014 yılında talep artışını karşılama ve üretim kapasitesini arttırma hedefi ile 2. üretim tesisini İzmir Bornova ya açmıştır. Bugün 1 milyon kutu kozmetik ürün üretim kapasitesine sahip olan bu yeni tesisimiz sayesinde birçok başka markaya ARGE ve üretim konusunda destek verebilmekteyiz.

7 sinden 70 ine tüm müşterilerimize güvenilir tamamen doğal olan ürünlerle; istedikleri sonuçları almasına olanak sağlanmasının yanı sıra, müşteri memnuniyetinin asıl hedef olması doğrultusunda; müşterilerimizin en ufak bir tereddütlünde para iade garantisi sunulmaktadır.

Haydamanın 45 yıllık tecrübesi doğrultusunda ürünlerine olan güvenin resmi olan bu durum; ARGE ve iletişimin bir parçasıdır.

Sadece ürünü müşterisine vermekle kalmayıp; WhatsApp hattındaki uzmanlarımız kozmetik alanında 7gün 24 saat destek ile müşterilerimize tam memnuniyet sağlamaktadır.

Hayderma; sizindir!

Sizin olanı gülümsemeniz eksik olmadan iyi günlerde kullanın.