Genel

Erkekler İçin Güneş Kremi

Erkekler İçin Güneş Kremi

Güneşin zararlı etkilerinden kurtulmak için yılın her dönemi krem kullanmak gerekiyor. Çocuk, kadın ve erkekler için güneş kremi kullanmak çok önemli. Krem kullanımı, uzun vadede ciltte meydana gelebilecek lekelerle birlikte kırışıklıklarda da onarıcı ve koruyucu bir etki sunacaktır. Oldukça faydalı olan bu ürünler sayesinde sağlığınıza gerekli özeni gösterme şansına sahipsiniz.

İçindekiler Tablosu

Dikkat !

Önemli not alanı

Güneş kremi erkek ve kadınlar için uygun ürünlerdir. Erkek bakımının daha önemli hale geldiği günümüzde, bu kremler fazlasıyla avantaj sağlıyor. Özellikle iklim koşullarının sert olduğu bölgelerde yaşayan erkekler, mutlaka güneş kremi kullanmalıdır. Aşırı sıcak ve soğuk havalarla uzun süre temas etmek, erken yaşlanmaya sebep olurken kuruluk ve kırışıklığı da arttıracaktır.

2. Erkekler Kaç Faktörlü Güneş Kremi Kullanmalı?

Erkekler için güneş kremi kullanmanın önemine yazımızda yer vermiştik. Şimdi kremleri kullanmak isteyenlerin faktör seçimlerinin ne olması gerektiğini belirteceğiz. Karar vermeden önce cilt tipinizi mutlaka bilmelisiniz:

  • Açık tenliler daha yüksek faktörlü,
  • Koyu tenlilerse daha düşük faktöre sahip güneş kremlerini kullanabilirler.

Bu durumun cinsiyete göre değil, cilt tipinize göre olduğunu unutmamalısınız. Güneşe karşı hassasiyetin, deri yapısının sert veya yumuşak olmasıyla ilgili olmadığı da bilinmelidir.

3. Erkekler İçin Güneş Kremi Önerileri

Güneş koruyucu krem seçiminde cilt tipinizi belirledikten sonra farklı ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ek özelliklere sahip olanlarını da seçebilirsiniz. Şimdi, erkek yüz güneş kremi çeşitlerini inceleyeceğiz.

3.1. Hay Derma Su Bazlı Yağsız Güneş Kremi

Hayderma su bazlı yağsız güneş kremi
Hayderma Su Bazlı Yağsız Güneş Kremi

Yağlı bir cilde sahipseniz Hay Derma su bazlı yağsız güneş kreminin tüm cilt tiplerine uygun olduğunu bilmelisiniz. Su bazlı olması sayesinde ciltte yağlı bir his bırakmaz ve kolay kullanım sunar. 50 faktör özelliğiyse hassas ten yapısına sahip olanların kullanmasına imkan verir. Hay Derma sunduğu üstün nitelikli çeşitler sayesinde sadece güneş kremi değil; selülit, leke ve çatlak oluşumlarıyla başa çıkmanıza yardımcı olacak ürünler de sunuyor.

Güneşin zararlı etkilerinden kurtulmak için hemen WhatsApp hattımız üzerinden bize ulaşın!

3.2. Clarins Sunscreen Multi-Protection Güneş Kremi

Clarins Sunscreen Multi-Protection Güneş Kremi
Clarins Sunscreen Multi-Protection Güneş Kremi
Yüksek koruma özelliği sayesinde erkekler için güneş kremi tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Genç bir görünüme sahip olmayı destekleyen yapısıyla kullananların beklentilerini karşılıyor. Bitkisel bazlı ve faktör oranı yüksek olan bu kremi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

3.3. Laura Mercier Flawless Skin Daily Face Güneş Kremi

Yüzde ağırlık yapmayan bu ürün, günlük uygulamalar için tercih edilebilir. Yumuşak dokusu uygulama esnasında pratiklik sağlar. 40 faktöre kadar koruma özelliği bulunmaktadır.

3.4. La Roche-Posay Anthelios AC Anti-Shine Matte Fluid

La Roche-Posay Anthelios Invisible Fluid Güneş Kremi

Erkekler için güneş koruyucu kremler arasında sevilen çeşitler arasındadır. Matlaştırıcı yapısı sayesinde yağlı ve akneli cilde sahip olanlar kullanabilir. Cildinizin parlamasına engel olması aynı zamanda yüksek koruma özelliğiyle dış etkenlerin zararlarından maksimum oranda korunma sağlar.

3.5. Sebamed Sun Care 50 Güneş Kremi

Yoğun bir nemlendirici etkiye sahip olması kuru cilt yapısı için oldukça idealdir. Suya dayanıklı bir olduğu için de uzun süreli kullanım imkânı sunuyor. E vitamini katkısıyla, teninizi besliyor.

4. Sıkça Sorulan Sorular

Hay Derma su bazlı yağsız güneş kremi, tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Yağlı bir his bırakmaması ve faktörünün yüksek olması sayesinde kadınlar ve erkekler rahatlıkla kullanabilir.

Güneş kremi seçimi, kişinin cilt tipi özelliklerine göre belirlenmelidir. Erkekler için özel olarak üretilen
kremler bulunmamaktadır. Her cinsiyete uygun olmaları sayesinde bu ürünler rahatlıkla kullanılabilir.

Hay Derma güneş kremleri, koruyucu etkisiyle dikkat çekmektedir. Lekeler, çatlaklar ve selülit gibi
sorunlar için de yüksek etkili kremler bulmak mümkündür. Detaylı bilgi için info@hayderma.com
adresi ya da 0 850 441 57 85 numaralı telefon üzerinden bize ulaşın!

Dikkat !

Önemli not alanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir